Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Battle Isle: The Andosia War

Kategoria: Kody
Producent: Cauldron
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21 lipiec 2009, 13:04
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 17

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - Kody do Battle Isle: The Andosia War

­

Battle Isle The Andosia War to kolejna część strategii od Blue Byte Software, która ukazała się w 2001 roku. Po dziesięciu latach od czasu wydania pierwszej części tej gry Battle Isle wraca do korzeni i po raz kolejny oferuje graczom wspaniałą strategię będącą kombinacją RTSa oraz gry turowej. Najnowsza część nareszcie zyskała nową oprawę graficzną, która jest bardzo dopracowana i pokazuje jak zmieniały się gry na przestrzeni lat.

Poziom trudności gry stoi na wysokim poziomie, dlatego mniej wprawieni gracz powinni w razie trudności przeglądnąć kody do Battle Isle, które powinny ułatwić rozgrywkę. W Battle Isle kody pozwalają między innymi wyłącznie czy włączenie czasu, oraz włączenie niewidzialności jednostek, a ich pełna lista znajduje się poniżej:

Aby użyć kody do Battle Isle należy podczas gry wpisać ALYENYA, a następnie wprowadzić jedną z kombinacji:

[Alt] + [E] - uzdrowienie jednostki wroga o 1

[Alt] + [U] - pierwsze zadanie we wszystkich akademiach zostanie wykonane

[Alt] + [I] - włącznie niewidzialności jednostek

[Alt] + [J] - włączenie/wyłącznie czasu

[Alt] + [F] - wszystkie przyciski i myszka włączone

[Alt] + [M] - wygranie misji

A jeśli jeszcze nie słyszałeś o tym tytule, zajrzyj Tutaj

Podobne

 • SWAT 3: Close Quarters Battle - kody

  Żeby w SWAT 3: Close Quarters Battle wprowadzić kody, musisz najpierw wcisnąć [shift] + [~] w trakcie rozgrywki. Możesz wtedy wpisać w SWAT 3: Close Quarters Battle kody, takie jak np.

 • Bakugan: Battle Brawlers - kody

  Kody do Bakugan: Battle Brawlers to kilka haseł, które z pewnością pomogą Ci w rozgrywce. Jeśli więc będziesz mieć kłopoty podczas zabawy, użyj ich, a zdecydowanie zwiększysz swoje szanse na sukces.

 • Bakugan: Battle Brawlers - gameplay

  Gameplay Bakugan: Battle Brawlers to długi, trwający ponad dziesięć minut filmik, dzięki któremu masz okazję zobaczyć, jak prezentuje się rozgrywka.

 • Bakugan: Battle Brawlers - trailer

  Trailer Bakugan: Battle Brawlers to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej bazowanej na popularnej kreskówce grze.

 • Kody do Warhammer: Mark of Chaos - Battle March

  Kody do Warhammer: Mark of Chaos - Battle March


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Battle Isle: The Andosia War