Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kody do Assassin's Creed

Kategoria: Kody
Producent: Ubisoft Montreal
Licencja: Licencja
Data dodania: 24 lipiec 2009, 13:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Kody do Assassin's Creed

Assasin’s Creed to świetna gra akcji, której poziom trudności wzrasta wraz z postępami fabuły. Może czasem dojść do sytuacji, w której nie jesteś w stanie ukończyć misji – przeciwnik jest dla Ciebie wciąż za trudny lub też nie możesz pokonać strażników. Przydałyby się kody Assasin’s Creed, prawda?


Preentujemy poniżej kody do Assasin’s Creed, dzięki którym zabawa stanie się o wiele prostsza. Niestety, nie istnieją kody Assassins Creed na PC. Prezentowane poniżej odnoszą się wyłącznie do wersji konsolowej tego tytułu. Powinny działać tak samo na każdej konsoli.


Aby Altair zyskał nieśmiertelność, wejdź do głównego i wciskaj na kontrolerze następujące przyciski w podanej kolejności: kółko, L2, X, kwadrat, trójkąt, R2, L2, L2.

Podobne

 • Assassin`s Creed: Brotherhood - trailer

  Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood to pierwszy materiał wideo reklamujący trzecią odsłonę niezwykłej sagi. Jak na trailer jest to dość długi filmik – ma ponad dwie i pół minuty. Co prezentuje Trailer Assassin`s Creed: Brotherhood?

 • Assassin's Creed: Brotherhood - zwiastun

  Ubisoft uraczył nas kolejnym zwiastunem do Assassin's Creed: Brotherhood. Do premiery pozostał już tylko miesiąc. Oczywiscie trzeba zaznaczyć, że mowa o premierze na Xbox.

 • Assassin's Creed v1.02

  Patch aktualizuję grę Assassin's Creed do wersji 1.02 i przeznaczony jest do anglojęzycznej wersji gry.

 • Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities - trailer

  Assassin's Creed 2: Bonfire of the Vanities trailer to doskonale zrealizowany filmik, podsumowujący wątek fabularny drugiego, oficjalnego dodatku do gry Assassin’s Cree 2.

 • Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch

  Assassin's Creed Revelations v1.01 Patch to łatka, która usprawnia rozgrywkę oraz eliminuje szereg technicznych błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Kody do Assassin's Creed