Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArmA 2 kody

Kategoria: Kody
Producent: Bohemia Interactive Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09 lipiec 2009, 09:20
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - ArmA 2 kody

­ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku. Jest to typowa strzelanka taktyczna, którą wyróżnia przede wszystkim duży realizm działań wojennych. Gra została stworzona przez Bohemia Interactive Studio, a więc twórców Operation Flashpoint w 2009 roku. Oprócz wersji na komputery wydano także ArmA 2 na PS3 oraz XBOX360. W grze kierujemy poczynaniami marines, którzy zostali wysłani by pomóc ogarniętej wojną domową republice i stanąć po stronie demokratów.Ponieważ gra zaskakuje wysokim realizmem rozgrywki to dla wielu graczy może okazać się za trudna, dlatego czasami warto będzie użyć jakieś kody do ArmA 2, które pomogą rozwiązać daną trudność. Kody pozwalają m.in. na zapisanie stanu gry oraz uzupełnienie ekwipunku, a ich pełna lista znajduje się poniżej.


ArmA 2 kody:


W dowolnym momencie rozgrywki przytrzymaj [lewy SHIFT] i wciśnij klawisz [–] (minus) na klawiaturze numerycznej. Możesz teraz wpisywać następujące kody: • savegame – zapisanie stanu gry

 • campaign – zaliczenie kampanii dla pojedynczego gracza

 • freeze – zatrzymanie gry

 • endmission – zaliczenie aktualnej misji

 • missions – zaliczenie wszystkich pojedynczych misji


 • getallgear – wszystkie elementy ekwipunku

Podobne

 • ArmA 2 Patch 1.02

  ArmA 2 to kontynuacja gry ArmA: Armed Assault, która odniosła dość duży sukces w 2007 roku.

 • ArmA 2 Trailer

  Zobacz trailer z ArmA 2 kontynuacji ciekawego tytułu ArmA: Armed Assault.

 • ArmA II: Operation Arrowhead - trailer

  Trailer ArmA II: Operation Arrowhead to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, który jest zarazem, pierwszą filmową zajawką nadchodzącego rozszerzenia do ciepło przyjętej gry akcji. Obejrzyj ten trailer ArmA II: Operation Arrowhead , aby poczuć klimat nadchodzącej walki.

 • Arma 2: Operation Arrowhead v1.55 - patch

  Patch Arma 2 to dość duża, ważąca prawie 250 MB łatka do gry, która jest niezbędna dla każdego jej posiadacza. Dlaczego?

 • ArmA 2 - patch 1.05.

  Patch do gry Arma II to najnowsza łatka, oznaczona numerem 1.05. jest ona oczywiście do pobrania za darmo, a wprowadza masę zmian i ulepszeń w zabawie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: ArmA 2 kody