Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yakuza 4 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Amusement Vision
Licencja: Licencja
Data dodania: 25 marzec 2010, 10:34
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Yakuza 4 - gameplay

­Gameplay Yakuza 4 to trwający ponad pięći i pół minuty filmik, ukazujący Ci tą grę w akcji. Masz tu okazję przekonać się, jak wygląda mechanika zabawy, jakie możliwości mają sterowane przez Ciebie postacie (łącznie otrzymujemy czterech bohaterów), a także jak prezentuje się środowisko rozgrywki. Gameplay Yakuza 4 ukaże Ci również fragmenty cut-scenek, jakie obejrzysz w czasie gry. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, zapewne ten materiał wideo pomoże Ci w podjęciu decyzji. Mamy na naszych stronach również oficjalny trailer Yakuza 4 oraz szerszy opis tej przeznaczonej wyłącznie na konsolę PS3 produkcji,

Podobne

 • Yakuza 3 - gameplay

  Gameplay Yakuza 3 ukazuje Ci w praktyce tą brutalną grę akcji.

 • Yakuza 2 - gameplay

  Gameplay Yakuza 2 ukaże Ci ten tytuł w praktyce.

 • Yakuza 3

  Trailer Yakuza 3 daje Ci przedsmak brutalnego świata japońskiej mafii…

 • Yakuza 4 - trailer

  Trailer Yakuza 4 to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, będący zarazem reklamą tej gry. Ten filmik pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną produkcji oraz ocenienie jakości animacji.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Yakuza 4 - gameplay