Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yakuza 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Sega
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 grudzień 2009, 14:01
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Yakuza 2 - gameplay

­Gameplay Yakuza 2 to filmik ukazujący Ci, jak wygląda ten tytuł w akcji. Zobaczysz tu, jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, a także jak wygląda sterowany przez Ciebie bohater – Kazuma Kiryu. Ten gp Yakuza 2 ukaże Ci oczywiście jak prezentuje się system walki, animacje postaci oraz cut-scenki. Gameplay Yakuza 2 (tak gra zwie się w oryginale) jest przeznaczony dla dorosłych graczy. Szerszy jego opis znajdziesz na stronach naszego portalu. Jeśli posiadasz konsolę Sony Playstation 2, możesz zagrać w ten tytuł, bowiem gra wyszła wyłącznie na tą platformę. A czy warto zainwestować w ten tytuł? Cóż, to już Twoja decyzja.

Podobne

 • Yakuza 3 - gameplay

  Gameplay Yakuza 3 ukazuje Ci w praktyce tą brutalną grę akcji.

 • Yakuza 3

  Trailer Yakuza 3 daje Ci przedsmak brutalnego świata japońskiej mafii…

 • Yakuza 4 - gameplay

  Gameplay Yakuza 4 to trwający ponad pięći i pół minuty filmik, ukazujący Ci tą grę w akcji. Masz tu okazję przekonać się, jak wygląda mechanika zabawy, jakie możliwości mają sterowane przez Ciebie postacie (łącznie otrzymujemy czterech bohaterów), a także jak prezentuje się środowisko rozgrywki.

 • Yakuza 4 - trailer

  Trailer Yakuza 4 to trwający ponad cztery minuty materiał wideo, będący zarazem reklamą tej gry. Ten filmik pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną produkcji oraz ocenienie jakości animacji.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Yakuza 2 - gameplay