Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WWE SmackDown vs. Raw 2010 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Yuke’s
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 maj 2010, 12:00
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - WWE SmackDown vs. Raw 2010 - gameplay

­Gameplay WWE SmackDown vs. Raw 2010 to trwający dwie i pół minuty materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda w praktyce zabawa. Jest to zarazem materiał, na temat którego wypowiadają się ludzie z Yuke’s – producenta gry. Obejrzyj zatem gameplay WWE SmackDown vs. Raw 2010, aby zobaczyć, jak chcę zachęcić Cię do jego zakupu twórcy, a także by ujrzeć co ciekawsze sceny z walki na ringu. Szerszy opis tej produkcji znajduje się na innej stronie naszego portalu. Znajdziesz tam również lepszej jakości trailer, dzięki któremu ocenisz wykonanie całości.

Podobne

 • WWE SmackDown vs. Raw 2010 - kody

  Kody do WWE SmackDown vs. Raw 2010 to użyteczne frazy, dzięki którym możesz znacznie uatrakcyjnić sobie zabawę. Powodują pojawienie się nowych zawodników i strojów, nadto umożliwiają zyskanie bonusów w trybie kariery.

 • WWE SmackDown vs. Raw 2010 - trailer

  Trailer WWE SmackDown vs. Raw 2010 to trwający minutę materiał wideo, który jest reklamą tej gry. Zobaczysz na nim, jak wyglądają występujący w niej zawodnicy, jak prezentują się chwyty i ciosy, a także ocenisz oprawę audiowizualną tego tytułu.

 • Gameplay PES 2010

  Gameplay PES 2010, jednej z najpopularniejszych sportowych gier symulacyjnych. wydanej przez KONAMI. Zobacz plusy i minusy gry Pro Evolution Soccer 2010

 • Football Manger 2010 - GAMEPLAY

  Footbal Manager 2010 to kolejna odsłona serii najpopularniejszego wirtualnego menadżera piłkarskiego. Obejrzyj gameplay FM 2010, aby przekonać się co zmieniło się w stosunki do poprzedniej wersji.

 • 2010 FIFA World Cup South Africa - gameplay

  Gameplay 2010 FIFA World Cup to materiał wideo, który ukazuje oficjalną grę piłkarskich mistrzostw świata 2010 roku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: WWE SmackDown vs. Raw 2010 - gameplay