Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WRC 2010 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Milestone
Licencja: Licencja
Data dodania: 07 październik 2010, 14:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - WRC 2010 - gameplay

­Gameplay WRC 2010 to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukazuje graczom, jak wygląda w praktyce ta oficjalna gra rajdowych mistrzostw świata. Mamy tu okazje przyjrzeć się świetnie wyglądającej oprawie audiowizualnej, zobaczyć ujęcia rajdu z wszystkich możliwych kamer, a także porównać sceny z gry ze scenami z prawdziwych rajdów. Mamy również ukazany widok z kabiny kierowcy, który zwiększa wrażenie realizmu podczas jazdy. Jeśli komuś spodoba się poniższy materiał wideo, mamy dobrą wieść – na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się wersja demonstracyjna zabawy, dzięki której można przetestować ją w praktyce.

Podobne

 • Gameplay PES 2010

  Gameplay PES 2010, jednej z najpopularniejszych sportowych gier symulacyjnych. wydanej przez KONAMI. Zobacz plusy i minusy gry Pro Evolution Soccer 2010

 • Football Manger 2010 - GAMEPLAY

  Footbal Manager 2010 to kolejna odsłona serii najpopularniejszego wirtualnego menadżera piłkarskiego. Obejrzyj gameplay FM 2010, aby przekonać się co zmieniło się w stosunki do poprzedniej wersji.

 • 2010 FIFA World Cup South Africa - gameplay

  Gameplay 2010 FIFA World Cup to materiał wideo, który ukazuje oficjalną grę piłkarskich mistrzostw świata 2010 roku.

 • Vancouver 2010 - gameplay

  Gameplay Vancouver 2010 to trwający ponad sześc minut filmik, który ukaże Ci jak wygląda oficjalna gra zimowych igrzysk olimpijskich w praktyce.

 • WWE SmackDown vs. Raw 2010 - gameplay

  Gameplay WWE SmackDown vs. Raw 2010 to trwający dwie i pół minuty materiał wideo, który ukaże Ci, jak wygląda w praktyce zabawa. Jest to zarazem materiał, na temat którego wypowiadają się ludzie z Yuke’s – producenta gry.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: WRC 2010 - gameplay