Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vandal Hearts: Flames of Judgment - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Konami
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 14:24
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Vandal Hearts: Flames of Judgment - gameplay

­Gameplay Vandal Hearts: Flames of Judgment to trwający ponad osiem minut nateriał wideo, dzięki któremu zobaczysz, jak prezentuje się rozgrywka w tym tytule. Masz tu wszystko – począwszy od interfejsu i wyboru opcji przed zabawą, po bezpośrednią bitwę, gdzie wydajesz rozkazy w czasie rzeczywistym. Ten gameplay gameplay Vandal Hearts: Flames of Judgment z pewnością zainteresuje każdego miłośnika strategii taktycznych. Gra ukazała się wyłącznie na konsole i posiada zarówno tryb zabawy singlowej, jak i wieloosobowej. Dokładny opis tej produkcji znajduje ise na osobnej stronie naszego portalu.

Podobne

 • Vandal Hearts: Flames of Judgment - trailer

  Trailer Vandal Hearts: Flames of Judgement to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukaże Ci, czego możesz spodziewać się po tej strategii taktycznej na konsole.

 • Hearts of Iron 3 - gameplay

  Gameplay Hearts of Iron 3 to trwający ponad 2 i pół minuty filmik, który przedstawia rozgrywkę w tej grze strategicznej. Jeśli rozważasz zakup tej produkcji, powinieneś go obejrzeć. Możesz ocenić, czy spodoba Ci się gameplay  Hearts of Iron III.

 • Mercenaries 2: World in Flames - gameplay

  Gameplay Mercenaries 2: World in Flames to trwający ponad pięc minut filmic, który ukaże Ci, jak prezentuje się ta gra na Xbox 360.

 • Patch do Hearts of Iron 2

  Pobierz patch do gry Hearts of Iron 2, który zwiera poprawki ulepszające jej działanie.

 • Mercenaries 2: World in Flames - kody

  Kody do Mercenaries 2: World in Flames to pomoc do gry dla posiadaczy wersji na Xbox 360.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Vandal Hearts: Flames of Judgment - gameplay