Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

True Crime: New York City - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Luxoflux
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18 grudzień 2009, 13:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1792

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis dodatku - True Crime: New York City - gameplay

­Gameplay True Crime: New York City to trwajacy ponad sześć minut filmik, który ukaże Ci, jak wygląda ten tytuł w praktyce. Zobaczysz tu jego oprawę audiowizualną, sterowanie głównym bohaterem, model jazdy autem oraz system walki. Ten gameplay True Crime NYC z pewnością spodoba Ci się, jeśli jesteś miłośnikiem gier akcji. Niestety, nie ma gry w wersji demo, ale jeśli spodobał Ci się ten gp True Crime: New York City, na naszych stronach posiadamy szerszy opis tej gry – zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej o fabule tego tytułu.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: True Crime: New York City - gameplay