Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tron Evolution - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Propaganda Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 grudzień 2009, 09:16
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Tron Evolution - gameplay

­Trailer Tron Evolution to króciutki filmik, będący zwiastunem gry, której premiera zaplanowana jest dopiero na 2011 rok. Niniejszy trailer tron Evolution nie pokazuje nam zbyt wiele, jednak mamy okazję ujrzeć, jak wyglądać będzie wirtualna rzeczywistość, w której sterujemy naszym bohaterem. Fabuła Tron Evolution opowiada o wydarzeniach sprzed znanego filmu s-f, który wyprodukowany został w latach 80-tych XX wieku. Na razie jednak brak bliższych informacji na temat tej produkcji oprócz kilku faktów, które opisujemy w zapowiedzi. Zapowiedź Tron Evolution znajduje się na osobnej stronie naszego portalu – zajrzyj tam, by dowiedzieć się więcej na temat tej gry.

Podobne

 • Atlantis Evolution - gameplay

  Zawsze chciałeś zobaczyć jak mogła wyglądać zaginiona Atlantyda? Od teraz masz taką możliwość, oglądając Atlantis Evolution gameplay, dostępny za free poniżej.

 • Pro Evolution Soccer 6 - Gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 6 pokaże Ci, jak wglada gra w praktyce

 • Gameplay do Jumpgate: Evolution

  Koniecznie zobacz Gameplay do Jumpgate: Evolution

 • Pro evolution Soccer 2011 - gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 2011 to trwający ponad siedem minut filmik, który jest zarazem reportażem z siedziby wydawcy – Konami. Zobaczysz na nim między innymi jak wyglądają stanowiska pracy twórców tej wersji PESa, a także fragmenty rozgrywki.

 • Pro Evolution Soccer 2010

  Najnowszy patch Pro Evolution Soccer to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej świetnej gry. Dlaczego?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tron Evolution - gameplay