Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Rise of the Samurai debut trailer

Kategoria: Gameplay
Producent: Creative Assembly
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 01 wrzesień 2011, 13:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 260

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Rise of the Samurai debut trailer

Shogun 2: Total War – Rise of the Samurai debut trailer to pierwszy, oficjalny film z najnowszego DLC do popularnej gry strategicznej produkcji Creative Assembly.

Shogun 2: Total War – Rise of the Samurai to pierwszy, większy dodatek do podstawowej wersji gry, który przenosi nas 400 lat wstecz przed wydarzeniami znanymi z Shogun 2. Po raz kolejny przyjdzie nam toczyć bitwy o podbój Japonii, tym razem jednak przy wykorzystaniu nowych frakcji, a co za tym idzie jednostek. Tych pierwszych będzie aż 6, drugich zaś 26 (łącznie wodnych i lądowych).

Styl rozgrywki oczywiście nie ulegnie zmianie, nadal do zwycięstwa wymagane będzie odpowiednio zbilansowane podejście militarno-gospodarcze oraz poprawna taktyka bitewna. W poniższym filmie można zobaczyć jakimi frakcjami przyjdzie nam grać oraz przejrzeć kilka specjalnych jednostek, które zostaną oddane do naszej dyspozycj­i.

Podobne

 • Afro Samurai - trailer

  Jeśli interesuje Cię fabuła gry to musisz obejrzeć Afro Samurai trailer, który znajdziesz poniżej. Prezentuje on najważniejsze postacie z gry, które główny bohater spotka na swojej drodze, a które mogą mu się okazać bardzo przydatne.

 • Rise of the Argonauts Trailer - Big Finish

  Trailer w jakości HD z gry Rise of the Argonauts przedstawiający finałową walkę Jasona.

 • Afro Samurai - gameplay

  Afro Samurai gameplay to filmik z gry, na którym widać wszystko to co czeka nas podczas rozgrywki, a więc masę przeciwników do wyeliminowania, oraz liczne przeszkody, które musimy zwinnie pokonać.

 • Avencast: Rise of the Mage Trailer 3 HD

  Trailer w wysokiej rozdzielczości z gry Avencast: Rise of the Mage.

 • Age of Conan: Rise of the Godslayer - trailer

  Trailer Age of Conan: Rise of the Godslayer to trwający ponad półtorej minuty filmik, który wprowadza Cię w klimat wnoszony przez dodatek. Ujrzysz na nim między innymi takie rzeczy jak nowe zwierzęta, rodzaje architektury, a także ludzi zamieszkujących imperium Khitaj.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Rise of the Samurai debut trailer