Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Ubisoft
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 czerwiec 2010, 15:36
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - gameplay

Gameplay Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction to trwający poand trzy minuty materiał wideo, który ukazuje Ci przygody Sama Fishera. Masz tu okazję zobaczyć, jak agent skrada się, wspina, unika spostrzeżenia przez wrogów oraz cicho i skutecznie eliminuje przeciwników. Gameplay Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction pozwoli Ci ocenić wykonanie audiowizualne tej produkcji oraz możliwości, jakie otrzymuje w niej główny bohater. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tej gry, to filmik z pewnością przekona Cię, że warto w nią zainwestować! Mimo upływu lat Sam Fisher jest cały czas w świetnej formie!­

Podobne

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - kody

  Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction w ścisłym znaczeniu tego słowa nie istnieją. Mamy jednak dla Ciebie kilka porad do gry, które z pewnością Ci w niej pomogą. To jedyne cheats Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction dostępne dla gry.

 • Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - patch

  Łatka do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, która poprawia kilka błędów i niedopatrzeń wersji podstawowej, w tym m. in. poprawę obsługi kart graficznych, a także trybu multiplayer.

 • Trailer do Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

  Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction to gra akcji z widokiem TPP, będąca już piątą odsłoną serii gier szpiegowskich wydawanych przez Ubisoft.

 • Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - gameplay