Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tiger Woods PGA Tour 09 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: EA Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2010, 11:21
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Tiger Woods PGA Tour 09 - gameplay

­Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games. Gra skierowana jest przede wszystkim dla graczy w USA, gdzie sport ten cieszy się ogromną popularnością, jednak jego fani na Naszym kontynencie również mają okazję zagrać i obejrzeć gp z Tiger Woods PGA Tour 09, również za pośrednictwem naszej strony. Gameplay z Tiger Woods PGA Tour 09 to doskonała propozycja dla graczy, zwłaszcza przy braku wersji demonstracyjnej tej gry. Oczywiście Tiger Woods PGA Tour 09 gameplay za free możecie obejrzeć poniżej.

Podobne

 • Tiger Woods PGA Tour 09 - kody

  Tiger Woods PGA Tour 09 to kolejna część najlepszej gry golfowej, którą tradycyjnie wydało EA Games.

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - gameplay

  Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający ponad siedem i pół minuty materiał wideo, dzięki któremu zobaczysz, jak wygląda rozgrywka. Gameplay Tiger Woods PGA Tour 10 pokaże Ci każdy aspekt zabawy – od wyboru opcji zabawy po samą grę na polu.

 • Tiger Woods PGA Tour Online - gameplay

  Gameplay gry Tiger Woods PGA Tour Online to trwający ponad dwie minuty filmik, który pokazuje Ci, jak prezentuje się ten tytuł w praktyce.

 • Tiger Woods PGA Tour 10 - trailer

  Trailer Tiger Woods PGA Tour 10 to trwający niemal trzy minuty zwiastun gry, który pokaże Ci jej oprawą audiowizualną oraz pozwoli poczuć przedsmak emocji związanych z tym spokojnym sportem.

 • Kody do Tiger Woods PGA Tour 08

  Jako, że Tiger Woods PGA Tour 08 jest to najlepszy symulator golfa na rynku, poziom rozgrywek bywa wyśrubowany, dlatego właśnie prezentujemy kody, które z pewnością przydadzą się niejednemu fanowi tego ekskluzywnego sportu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tiger Woods PGA Tour 09 - gameplay