Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Sims 3: Nowoczesny apartament - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Maxis
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10 luty 2010, 14:12
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - The Sims 3: Nowoczesny apartament - gameplay

­Gameplay The Sims 3: High-End Loft Stuff to trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, który pokaże Ci, jak wygląda gra po zainstalowaniu tego rozszerzenia. A jeśli nie grałeś jeszcze w The Sims 3, masz okazję zobaczyć oprawę audio-wizualną całości. Ten gameplay The Sims 3: Nowoczesny apartament ukazuje Ci wszystkie aspekty zabawy – od wypo-sażania i oglądania mieszkania po interakcje prowadzonych postaci z otoczeniem. Jeśli więc zastanawiasz się, czy warto nabyć to rozszerzenie, ten gameplay The Sims 3: Nowoczesny apartament powinien służyć Ci pomocą w podjęciu decyzji. Na naszych stronach znajduje się także trailer z gry. ­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Sims 3: Nowoczesny apartament - gameplay

dodał: ~q23e , 27.03.2010

Jak To sie pobiera ???

dodał: ~ally1992 , 22.02.2010

sims