Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Path - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Tale of Tales
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19 styczeń 2010, 19:30
Rozmiar:
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - The Path - gameplay

­Film The Path gameplay zaczyna się piosenką przypominającą do złudzenia kołysankę z Dziecka Rosemary, a już po chwili przenosimy się na budzący grozę cmentarz gdzieś w środku lasu i widzimy właściwy gp z The Path. Poruszamy się po tymże lesie w trybie TPP jako dziecko przypominające Czerwonego Kapturka i podążamy za poruszającym się na dwóch łapach stworem (wilkołakiem?). Widzimy więc, że gameplay w The Path przypomina rozgrywkę z innych stopniowo budujących napięcie survival horrorów. Czekają na nas mroczne korytarze i niewyjaśnione znaki pojawiające się w najmniej oczekiwanych miejscach.

Podobne

 • The Path - patch

  Jeśli masz problemy z lokalizacją językową, ściągnij patch do The Path.

 • Trine - patch 1.07

  Patch do gry Trine, który dodaje dodatkowe opisy doświadczeń i przedmiotów a także zupełnie nowy poziom w grze nazwany „Path to New Dawn”.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: The Path - gameplay