Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Terminator 3: The Redemption - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Atari
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 grudzień 2009, 13:16
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Terminator 3: The Redemption - gameplay

­Gameplay Terminator 3: The redemption to trwający ponad osiem minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Zobaczysz tu jak wyglądają strzelaniny podczas zabawy oraz jakoś animacji w grze. Gameplay Terminator 3: The Redemption to doskonała rzecz, jeśli zastanawiasz się nad zakupem gry. Obejrzenie tego pozwoli Ci na zdecydowanie, czy warto wydać na nią pieniądze. Ten gp Terminator 3: The Redemption to nie jedyny materiał do gry, jaki mamy na naszych stronach. Inne znajdziesz na osobnych stronach naszego portalu – oczywiście wszystkie są do pobrania za darmo.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Terminator 3: The Redemption - gameplay