Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tagoria - Tutorial

Kategoria: Gameplay
Producent: GameArt Studio
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 09 listopad 2009, 10:13
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 17

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Tagoria - Tutorial

Prezentowany poniżej tutorial gry Tagoria pozwoli Ci zobaczyć, jak tytuł ten prezentuje się w praktyce. Filmik pokazuje, jak tworzyć postać, jakie posiada na atrybuty, jak wygląda wędrówka przez krainy, handel przedmiotami, walka i inne elementy zabawy. Jest tylko jeden minus – tutorial Tagoria jest w całości w języku angielskim i potrzebna Ci choćby jego podstawowa znajomość do zrozumienia. A jeśli nie znasz języka, być może same obrazki przekonają Cię, aby zainteresować się tym tytułem. Jest to darmowa gra przez przeglądarkę, której duży opis prezentujemy na osobnej stronie. Jeśli spodoba Ci się filmik – zobacz go. ­

­

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Tagoria - Tutorial

dodał: ~adi , 08.10.2010

dobra gra