Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SWAT 4 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Irrational Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 marzec 2010, 14:38
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - SWAT 4 - gameplay

Zobacz dostępny w jakości HD 720p film SWAT 4 gameplay. Na filmie widzimy jedną z misji, które przyjdzie nam wykonywać. W SWAT 4 gameplay przypomina ten z poprzednich części, jednak dużym zmianom uległ interfejs, wyświetlający przy wyborze akcji rozwijane menu, z którego mamy wybrać odpowiednią opcję. Zmianie uległa też grafika, oparta na silniku Unreal Engine. Widzimy w misji zarówno szybkie, jak i powolne, budujące napięcie chwile.

Podobne

 • SWAT 4: Syndykat - gameplay

  Film SWAT 4: Syndykat gameplay pokazuje nam dodatek do SWAT 4 od pierwszyc kroków aż po sceny walki w samym środku przygotowanej przez SWAT akcji.

 • SWAT 3: Close Quarters Battle - gameplay

  Zobacz film SWAT 3: Close Quarters Battle gameplay po polsku, w którym widzimy jak krok po kroku rozpoczynamy dowodzenie naszym oddziałem SWAT w trzeciej części serii

 • SWAT 4: Syndykat - trailer

  SWAT 4: Syndykat trailer przedstawia jedną ze scen z walki z syndykatem, jakie czekają nas w dodatku do SWAT 4.

 • SWAT 4 - kody

  Aby w SWAT 4 kody mogły działać poprawnie, musisz najpierw edytować plik swat.ini w katalogu gry. Zmień w nim zapis “EnableDevTools=False” na “EnableDevTools=True”.

 • SWAT 4: Syndykat - patch

  Ściągnij SWAT 4: Syndykat patch, aby zaktualizować grę. Przeznaczony do SWAT 4: Syndykat patch rozszerza dodatek o pakiet SDK pozwalający tworzyć własne “mody”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: SWAT 4 - gameplay