Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Supreme Commander 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Gas Powered Games
Licencja: Licencja
Data dodania: 12 styczeń 2010, 11:03
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Supreme Commander 2 - gameplay

­Supreme Commander 2 to sequel bardzo dobrej gry strategicznej z 2007 roku, w którym znowu będziemy mieli okazję wcielić się w jedną z trzech dostępnych w grze frakcji, a mianowicie Federacji Zjednoczonych Ziemian, Zakonu Iluminatów, oraz Cyberian, którzy przez około ćwierć wieku potrafili żyć we względnym pokoju, by znów wkroczyć na wojenną ścieżkę. Chociaż do premiery gry zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz mamy dostęp do gameplay z Supreme Commander 2, który ujawnia wiele faktów odnośnie tej gry. GP Supreme Commander 2 to prawie 10minutowy filmik, opatrzony komentarzem twórców, który w zupełności wystarczy by dowiedzieć się wszystkiego o grze. Oczywiście Supreme Commander 2 gameplay możecie obejrzeć, klikając na filmik poniżej.

Podobne

 • Supreme Commander

  Kody Supreme Commander przeznaczone są dla każdego posiadacza tej gry na PC. Supreme Commander cheats to pomoc dla każdego, kto chce dominować na wrogami.

 • Supreme Commander - gameplay

  Gameplay Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się rozgrywka podczas zabawy.

 • Supreme Commander - patch

  Patch Supreme Commander to łatka przeznaczona dla każdego posiadacza tej gry.

 • Supreme Commander: Forged Alliance - gameplay

  Gameplay Supreme Commander: Forged Alliance to długi, trwający ponad dziesięć minut materiał wideo, który pokazuje Ci, jak prezentuje isę dodatek do pełnej wersji tej gry. Zobaczysz tu praktycznie każdy aspekt wojny między wielkimi frakcjami – od budowania, po bitwy.

 • Supreme Commander - trailer

  Trailer Supreme Commander to krótki, trwający niecałą minutę filmik, pokazujący Ci, jak prezentuje się świetna strategia czasu rzeczywistego osadzona w odległej przyszłości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Supreme Commander 2 - gameplay