Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Super Street Fighter IV - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Capcom
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 styczeń 2010, 14:14
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Super Street Fighter IV - gameplay

­Gameplay Super Street Fighter 4 to trwający ponad 3 minuty filmik z gry, który ukazuje Ci jak wygląda rozgrywka na przykładzie walki Jurija z T. Hawkiem. Zobaczysz tu oprawę audiowizualną produkcji, a także jakimi umiejętnościami dysponują te dwie nowe (w czwartej odsłonie serii) postacie. Gameplay Super Street Fighter IV z pewnością zainteresuje każdego fana tej popularnej serii bijatyk. Premiera tego tytułu będzie miała miejsce w 2010 roku, jednak nie jest znana dokładna data premiery. Ten gp Super Street Fighter IV to pokazanie możliwości, jaką oferuje Ci ta zabawa.

Podobne

 • Super Street Fighter IV - trailer

  Trailer Super Street Fighter to zwiastun filmowy nadchodzącego samodzielnego dodatku do popularnej bijatyki.

 • FIFA Street 3

  Gameplay FIFA Street 3 ukazuje Ci, jak wygląda ta świetna gra w praktyce!

 • FIFA Street 2

  Gameplay Fifa Street 2 pokazuje Ci rozgrywkę w praktcye.

 • Little Fighter 2 - gameplay

  Little Fighter 2 to klasyczna dwuwymiarowa bijatyka, przypominająca w pewnym sensie serię Mugen. Najważniejszym jej atutem jest grywalność, która sprawia, że pomimo prostej grafiki i dźwięku tytuł ten zyskał uznanie graczy na całym świecie.

 • Little Fighter 3 - gameplay

  Little Fighter 3 to zmodyfikowana wersja sequela popularnej bijatyki zręcznościowej stworzonej przez Marti’ego i Starsky’iego Wongów, w której gracze uzyskują dostęp do nieznacznie poprawionej oprawy graficznej, wbudowanego spolszczenia, oraz nowych postaci w grze, które na pewno zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych fanów serii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Super Street Fighter IV - gameplay