Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Storm over the Pacific - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Wasteland Interactive
Licencja: Licencja
Data dodania: 23 lipiec 2010, 14:10
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Storm over the Pacific - gameplay

Gameplay Storm over the Pacific to trwający ponad 1:30 materiał wideo, ukazujący rozgrywkę. Można tu zobaczyć takie elementy jak zoomowanie planszy, przesuwanie jednostek, a także oczywiście zapoznać się z oprawą audiowizualną produkcji. Prawdziwi stratedzy z pewnością będą zachwyceni mnogością opcji oraz możliwości. Jest to tytuł przeznaczony dla wszystkich graczy, którzy przedkładają możliwości nad efektowana grafikę – choć oprawie wizualnej nie można mieć za dużo do zarzucenia. Można się o tym przekonać, pobierając za darmo wersję demo gry, która znajduje się na naszych stronach. ­

Podobne

 • Storm over the Pacific - trailer

  Trailer gry Storm over Pacific to trwający ponad 1,5 minuty materiał wideo, który pokazuje każdemu, czego spodziewać się po tej produkcji polskiego studia Wastelands Interactive. Nie zobaczymy tu pełnej gry, ale intro wprowadzające w czasy II wojny światowej na Pacyfiku.

 • MotorStorm: Pacific Rift - gameplay

  Film Motorstorm: Pacific Rift gameplay pokazuje spektakularne wyścigi rajdowe, pełne błota, kurzu i widowiskowych kraks.

 • Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific Patch 1.3

  Łatka do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific aktualizująca grę do wersji 1.3 i wprowadzająca wiele zmian i poprawek w grze.

 • Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific Patch 1.12

  Patch przeznaczony jest do gry Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific. Poprawka uaktualnia grę do wersji 1.12 i naprawia błędy wykryte w grze.

 • MotorStorm: Pacific Rift - trailer

  Film Motorstorm: Pacific Rift trailer prezentuje dynamiczne wyścigi rajdowe na PS3, w których przyjdzie nam walczyć z innymi rajdowcami na piaszczystym i błotnistym terenie górskim oraz na plażach wyspy położonej na Pacyfiku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Storm over the Pacific - gameplay