Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Stargate Resistance - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Cheyenne
Licencja: Licencja
Data dodania: 18 luty 2010, 09:46
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Stargate Resistance - gameplay

­Gameplay Stargate Resistance to dość krótki, trwający niecałe półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci, jak prezentuje się tagra akcji w praktyce. Mimo niewielkiego czasu zobaczysz tu sporo – od okna wyboru planety i scenariusza po tworzenie postaci. Oczywiście ten gameplay Stargate Resistance ukaże Ci także akcję, czyli przemierzanie wrogich terenów i walkę z wrogiem. Ten tytuł przeznaczony jest wyłącznie do zabawy w trybie wieloosobowym i z pewnością przypadnie do gustu wszystkich miłośnikom tego typu zabawy. Premiera tego tytułu miała miejsce w pierwszej połowie lutego 2010 roku.

Podobne

 • Stargate Resistance

  Stargate Resistance to klasyczny shooter stworzony do rozgrywki online, którego premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2010 roku.

 • Resistance 3 - trailer

  Trailer Resistance 3 to filmik promujący grę, który wygląda jakby wycięty został z filmu science-fiction. Z początku wszystko wygląda normalnie, jednak już od pierwszej minuty zaczynamy zauważać, że coś jest nie tak z pozornie normalnym światem.

 • Operation Flashpoint: Resistance - patch v. 1.96

  Patch do Operation Flashpoint: Resistance

 • Operation Flashpoint: Resistance - kody

  Kody do Operation Flashpoint: Resistance

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Stargate Resistance - gameplay