Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: LucasArts
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 17 listopad 2009, 11:33
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 7509

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition - gameplay

­Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition to rozbudowana wersja kolejnej gry opartej na sadze Gwiezdnych Wojen, która tym razem pozwala na zgłębienie tajników mrocznej strony mocy. Tak naprawdę jest to rozszerzona wersja gry Star Wars: The Force Unleashed, przygotowana przede wszystkim dla posiadaczy PCtów. W grze oprócz tego co już znamy, dostępne są nowe poziomy i stroje, a część nowinek prezentuje gameplay gry Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition, który za darmo możecie obejrzeć na naszej stronie. Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition gameplay rozwiązuje problem związany z brakiem dema gry i dzięki niemu mamy możliwość zobaczyć jak prezentuje się ten tytuł i zdecydować czy warto go kupić.­­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition - gameplay