Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Wars: The Force Unleashed II - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Aspyr Media
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 sierpień 2010, 11:38
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Star Wars: The Force Unleashed II - gameplay

Gameplay Star Wars: The Force Unleashed II to - w odróżnieniu od trwającego niemal cztery i pół minuty trailera – króciutki filmik, będący pierwszym materiałem ukazującym rozgrywkę. Zobaczymy tu, jak wygląda walka Starkillera w praktyce – jest to widok efektowny, ale trwający bardzo krótko. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że wydawca udostępni kolejne materiały z gry, której premiera przewidziana jest już na jesień tego roku. Dla każdego miłośnika Star Wars jest to z pewnością pozycja obowiązkowa. Zapraszamy również do obejrzenia wspomnianego trailera. ­

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Star Wars: The Force Unleashed II - gameplay