Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Star Ocean: The Last Hope - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Tri-Ace
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 14:37
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Star Ocean: The Last Hope - gameplay

­Gameplay Star Ocean: The Last Hope to trwający niecałe cztery minuty filmik, który ukazuje Ci jak wygląda rozgrywka w praktyce. Ten gameplay Star Ocean: The Last Hope pozwoli Ci zapoznać się z oprawą audiowizualną produkcji, ukaże, jak wygląda walka z dość agresywnymi, obcymi formami życia, a także jak prezentują się animacje postaci. Trzeba przyznać, że ten gameplay Star Ocean: The Last Hope choć nie ukazuje wszystkich aspektów zabawy, powinien zainteresować każdego miłośnika futurystycznych gier rpg. Tytuł ten ukazał się wyłącznie na konsole Xbox 360 oraz PS3. Jeśli zainteresował Cię ten filmik, mamy na naszych stronach większy opis tej produkcji.

Podobne

 • Star Ocean: The Last Hope - trailer

  Trailer Star Ocean: The Last Hope to filmik, który wprowadza Cię w rzeczywistość świata gry. Masz okazję zobaczyć to zagładę Ziemi, a także poznać kalendarium istotnych dla ludzkości wydarzeń – od nawiązania kontaktu z obcymi cywilizacjami po eksperymenty z podróżami nadprzestrzennymi.

 • Fist of the North Star - gameplay

  Gameplay Fist of the North Star to króciutki filmik, będący pierwszym opublikowanym materiałem wideo z gry.

 • Star Wars: The Old Republic - gameplay

  Gameplay Star Wars: The Old Republic to filmik pokazujący, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej grze mmorpg osadzonej w tym popularnym uniwersum.

 • Star Wars Galaxies: An Empire Divided - gameplay

  Gameplay Star Wars Galaxies: An Empire Divided to trwający dwie i pół minuty materiał wideo, w którym masz okazję zobaczyć rozgrywkę w praktyce.

 • Star Wars: The Force Unleashed 2 - gameplay

  Kolejny ciekawy gameplay do Star Wars: The Force Unleashed 2. Tym razem otrzymamy dawkę siedmu minut bardzo ciekawej rozgrywki, mającej miejsce na planecie Kamino. Poza tym dla tych, po potrafią co nieco po angielsku, tle słychać komentarz na temat nowości i urozmaiceń w grze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Star Ocean: The Last Hope - gameplay