Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spider-Man: Web of Shadowsb - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Treyarch
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 styczeń 2010, 22:11
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Spider-Man: Web of Shadowsb - gameplay

­Gameplay Spider-Man: Web of Shadows to długi, dziewięciomi-nutowy filmik, który pokazuje Ci ten tytuł w akcji. Zobaczysz tutaj zapierające dech w piersiach loty na pajęczej sieci ponad ulicami Nowego Jorku, scenki przerywnikowe oraz cut-scenki. Nadto ten gp Spider-Man: Web of Shadows pozwoli Ci zapoznać się z oprawą audiowizualną całej gry. Ten świetny tytuł daje Ci niemal zupełną swobodę działania, dlatego też gra się świetnie. Poniższy gameplay Spider-Man: Web of Shadows pokaże Ci oczywiście i walki z przeciwnikami – jedna z nich odbywa się na ścianie wieżowca i wygląda nad wyraz efektownie. Szerszy opis Spider-Man: Web of Shadows znajduje się na innej stronie naszego portalu.

Podobne

 • Spider-Man 3: The Game - gameplay

  Gameplay Spider-Man 3 trwający ponad sześć minut filmik, który ukazuje Ci tą dynamiczną grę w akcji.

 • Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer

  Trailer Spider-Man: Shattered Dimensions to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, będący zapowiedzią najnowszej odsłony przygód Człowieka-Pająka. Zobaczysz tu dwa z czterech wymiarów, do jakich uda się nasz bohater.

 • Mega Man 9 - gameplay

  Zobacz gameplay z Mega Man 9 i przekonaj się, że gra nie musi mieć wcale ultra pięknej grafy by zostać hitem. Liczy się klimat, którego MM9 nie można odmówić, a który po części możecie zobaczyć oglądając właśnie Mega Man 9 gameplay za darmo na pobierz.pl

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.

 • Mega Man 10 - kody

  W Mega man 10 kody to raczej odblokowanie kolejnych levelów, dających nam bonusy. W Mega man 10 kody tego rodzaju oznaczałyby np. odblokowanie kolejnych poziomów trudności po przejściu podstawowego, ale również odkrywanie nowych ataków po wygranych walkach z bossami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Spider-Man: Web of Shadowsb - gameplay