Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spider-Man 3: The Game - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Beenox Inc.
Licencja: Licencja
Data dodania: 15 styczeń 2010, 13:42
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 15

Opis dodatku - Spider-Man 3: The Game - gameplay

­Gameplay Spider-Man 3 trwający ponad sześć minut filmik, który ukazuje Ci tą dynamiczną grę w akcji. Na tym materiale wideo masz okazję obejrzeć i ocenić oprawę audiowizualną, ale przede wszystkim podziwiać Człowieka-Pająka w akcji. Ten gp Spider-Man 3 ukaże Ci, jak łapać przestępców w pajęcze sieci, przemierzać przestrzeń nad Nowym Jorkiem, wspinać się po ścianach czy też skakać z dużych wysokości. Trzeba przyznać, że gameplay Spider-Man 3 robi wrażenie. Niestety, nie ukazała się wersja demo tej gry do pobrania, jednak na naszych stronach znajduje się szerszy opis tego tytułu. Zapoznaj się z nim, jeśli spodobał Ci się gameplay.

Podobne

 • Spider-Man: Web of Shadowsb - gameplay

  Gameplay Spider-Man: Web of Shadows to długi, dziewięciomi-nutowy filmik, który pokazuje Ci ten tytuł w akcji.

 • Spider-Man: Shattered Dimensions - trailer

  Trailer Spider-Man: Shattered Dimensions to trwający ponad półtorej minuty materiał wideo, będący zapowiedzią najnowszej odsłony przygód Człowieka-Pająka. Zobaczysz tu dwa z czterech wymiarów, do jakich uda się nasz bohater.

 • Mega Man 9 - gameplay

  Zobacz gameplay z Mega Man 9 i przekonaj się, że gra nie musi mieć wcale ultra pięknej grafy by zostać hitem. Liczy się klimat, którego MM9 nie można odmówić, a który po części możecie zobaczyć oglądając właśnie Mega Man 9 gameplay za darmo na pobierz.pl

 • Mega Man 9 - trailer

  Obejrzyj trailer z Mega Man 9 i przekonaj się, że to nie rewelacyjna grafika, czy dźwięk są najważniejsze w grach. Jeśli chcesz zagrać w coś co ma „duszę” to download Mega Man 9 jest właśnie dla Ciebie. Mega Man 9 trailer prezentuje wszystko to co jest kwintesencją tej serii i dlatego warto go obejrzeć.

 • Avatar: The Game - patch

  Pobierz najnowszy patch do Avatar: The Game, który nanosi masę przydatnych zmian do podstawowej wersji gry. Oczywiście download Avatar: The Game patch za free znajdziecie na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Spider-Man 3: The Game - gameplay

dodał: ~adrian , 14.11.2010

spider man jest moją ulubioną grą bardzo luię w nią grać