Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spec Ops: The Line - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Yager Development
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 11:58
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Spec Ops: The Line - gameplay

­Gameplay Special Ops: The Line to trwający półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci nadchodzącą grę akcji. Szerszy jej opis znajduje się na osobnej stronie, tu warto jedynie nadmienić, że ten gameplay Special Ops: The Line to pierwszy oficjalny filmik z gry. Zobaczysz na nim zniszczony Dubaj oraz swojego bohatera w akcji. Nadto zobaczysz, jak wielkie możliwości ma silnik graficzny użyty przy tej produkcji. Niestety, premiera gry przewidziana jest dopiero na rok 2011, więc przyjdzie nam trochę na nią poczekać. Ale sądząc po ty, co widzimy na filmiku – będzie warto.

Podobne

 • Call of Duty: Black Ops - gameplay

  Pięciominutowy filmik z gry Call of Duty: Black Ops. Premiera odbyła się się w połowie listopada.

 • Trailer do Field Ops

  Field Ops to gra będąca połączeniem dwóch zazwyczaj odrębnie występujących typów gier, a mianowicie RTS i FPS.

 • Call of Duty: Black Ops - trailer

  Trailer Call of Duty: Black Ops to krótki, trwający niecałą minutę filmik, który prezentuje sceny z nachodzącej, siódmej odsłony popularnej serii. Przypomina on zapowiedź filmu akcji – mamy tu eksplozje, skrytobójstwa, żołnierzy kamuflujących się w śniegu i inne sceny.

 • Project Powder Trailer

  Oto oficjalny traielr sieciowej gry sportowej Project Powder! W grze tej uczestniczysz on-line w przeróżnych konkurencjach snowboardowych.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Spec Ops: The Line - gameplay