Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soul Calibur IV - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Namco Bandai
Licencja: Licencja
Data dodania: 08 marzec 2010, 13:59
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Soul Calibur IV - gameplay

­Soul Calibur IV to kolejna część wspaniałej bijatyki na PS3, oraz Xbox, którą stworzyło studio Namco Bandai. W grze po raz kolejny mamy okazję zmierzyć się z postaciami, które znamy z poprzednich części serii, a także z zupełnie nowymi. Ciekawostką jest obecność Darth Vader i Yoda z Gwiezdnych Wojen. Pełnię możliwości tej bijatyki prezentuje Soul Calibur IV gameplay, który znajdziecie za free poniżej. Soul Calibur 4 gameplay prezentuje przykładowy pojedynek z gry, dlatego warto go obejrzeć.

Podobne

 • Soul Calibur IV - trailer

  Soul Calibur IV to kolejna część wspaniałej bijatyki na PS3, oraz Xbox, którą stworzyło studio Namco Bandai. W grze po raz kolejny mamy okazję zmierzyć się z postaciami, które znamy z poprzednich części serii, a także z zupełnie nowymi.

 • Patrician IV - gameplay

  Gameplay Patrician IV to długi, trwający niemal sześć minut filmik prezentujący rozgrywkę. Można zobaczyć na nim między innymi stawianie budynków, przeglądanie zgromadzonych zasobów, wyznaczanie szlaków handlowych i inne aspekty zabawy.

 • Trailer do Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony

  GTA IV: The Ballad of Gay Tony to drugi oficjalny dodatek do cieszącej się duża popularnością gry Grand Theft Auto IV

 • Nieoficjalne Spolszczenie Civilization IV

  Pobierz bezpłatne spolszczSpolszczenie do gry Civilization IV - które daje Ci mozliwość gry w całkowicie spolszczonej wersji.

 • Civilization IV Patch v1.74pl

  Patch Civilization IV likwiduje wykryte po premierze gry błędy oraz optymalizuje działanie samego programu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Soul Calibur IV - gameplay