Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Soldier of Fortune: Payback - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Cauldron
Licencja: Licencja
Data dodania: 11 marzec 2010, 09:07
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Soldier of Fortune: Payback - gameplay

Gameplay Soldier of Fortune: Payback to trwający ponad pięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak prezentuje się rozgrywka w tym tytule. Materiał ten pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tej produkcji oraz ocenienie, czy warto nabyć ten tytuł. Gameplay Soldier of Fortune: Payback ukazuje jedną z wielu lokacji, jakie przyjdzie Ci przemierzać w czasie zabawy. Jeśli więc zastanawiasz się na zakupem tej pozycji, obejrzyj poniższy filmik – z pewnością pozwoli Ci on zdecydować, czy warto wyłożyć na niego pieniądze. Niestety, produkcja ta nie została poprzedzona wersję demonstracyjną.

Podobne

 • Soldier of Fortune: Payback - kody

  Kody do Soldier of Fortune: Payback to jeden cheat, który pomoże Ci w odblokowaniu broni snjperskiej. Niestety, inne kody do Soldier of Fortune: Payback nie istnieją.

 • Soldier of Fortune: Payback - trailer

  Trailer Soldier of Fortune: Payback to materiał wideo reklamujący ta dynamiczną grę akcji. Zobaczysz tu jakość oprawy audiowizualnej tego tytułu orz możliwości użytego silnika graficznego.

 • Soldier of Fortune: Payback - patch

  Patch do Soldier of Fortune: Payback to łatka, którą powinni ściągnąc i zainstalować wszyscy posiadacze tej gry używający systemu Vista. Oczywiście download tej łatki jest całkowicie darmowy

 • Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - trailer

  Trailer Ghost Recon: Future Soldier to króciutki, trwający ledwie niecałą minutę filmik, będący pierwszym zwiastunem oczekiwanej kontynuacji serii taktycznych gier akcji.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Soldier of Fortune: Payback - gameplay