Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SKATE 3 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: EA Black Box
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 13:21
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 3
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - SKATE 3 - gameplay

­Jeśli myślisz, że SKATE 3 to kolejna gra polegająca wyłącznie na zwykłej jeździe na desce i wykonywaniu całej masy trików, to jesteś w dużym błędzie. W grze tej zdecydowano się bowiem na ryzykowne zagranie, które może przynieść ogromny sukces temu tytułowi, a które prezentuje SKATE 3 gameplay. Widać na nim, na czym ma polegać rozgrywka w grze, która nie sprowadza się już tylko do indywidualnej jazdy, ale do wspólnej grupowej zabawy i pokonywaniu „gangów” rywali. Zresztą zobacz to sam, klikając na poniższy SKATE 3 gameplay.

Podobne

 • Skate 2 - gameplay

  Skate 2 to kontynuacja nieoczekiwanego hitu, który znacznie zagroził pozycji, dotychczasowego króla gier z deskorolką w tle, a mianowicie Tony Hawk.

 • Skate 2 - trailer

  Jeśli jesteś ciekaw jak prezentuje się druga część bardzo dobrej gry deskorolkowej to Skate 2 trailer na pewno zaspokoi Twoją rządze ciekawości.

 • SKATE 3 - trailer

  SKATE 3 to kolejna część bardzo dobrej gry na konsole obecnej generacji, gdzie po raz kolejny możemy pośmigać na desce, wykonując przy tym najrozmaitsze triki. Tym razem areną naszych zmagań będzie Port Carverton, prawdziwy raj dla fanów deskorolki.

 • Skate 2 - kody

  Jeśli chcesz odblokować w swojej grze nowe postacie, by móc nimi zagrać w rozgrywce online to Skate 2 kody są właśnie dla Ciebie. Pozwalają one także na włączenie trybu trójwymiarowego, który bez okularów niestety nie jest efektowny, a także odblokowanie nowych ubrań w stylu retro

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: SKATE 3 - gameplay