Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill: Shattered Memories - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Climax
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 styczeń 2010, 09:34
Rozmiar:
System operacyjny: Playstation PlayStation 2
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Silent Hill: Shattered Memories - gameplay

­W Silent Hill: Shattered Memories gameplay ma łączyć elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed wieloma z nich musimy się bronić. Film "Silent Hill: Shattered Memories gameplay" pokazuje nam znany klimat serii, w której napięcie i groza budowane są przez aurę tajemniczości i niepewności oraz wszechobecne ciemności. Jak widzimy, w najnowszej części gry zmieni się m.in. widok kamery.

Podobne

 • Silent Hill: Shattered Memories - trailer

  Prezentujący najnowsze Silent Hill: Shattered Memories trailer pokazuje nam historie głównego bohatera, który odzyskuje przytomność leżąc w śniegu koło swojego samochodu i z latarką rusza na poszukiwanie zaginionej córki.

 • Silent Hill 3 - gameplay

  W Silent Hill 3 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 4: The Room gameplay

  W Silent Hill 4 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 2 - gameplay

  Gameplay Silent Hill 2 pokaże Ci tą rozgrywkę w praktyce.

 • Silent Hill: Homecoming - gameplay

  W silent hill homecoming gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Silent Hill: Shattered Memories - gameplay