Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill: Homecoming - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Double Helix
Licencja: Licencja
Data dodania: 04 styczeń 2010, 15:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Silent Hill: Homecoming - gameplay

­W silent hill homecoming gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić. Film "silent hill homecoming gameplay" pokazuje nam znany klimat serii, w której napięcie i groza budowane są przez aurę tajemniczości i niepewności oraz wszechobecne ciemności. Tym razem bohater, Alex Shepherd, lepiej radzi sobie w walce dzięki przebytemu wcześniej przeszkoleniu wojskowemu.

Podobne

 • Silent Hill: Homecoming - kody

  W silent hill homecoming pc kody możemy wprowadzać dzięki licznym dostępnym w sieci trainerom.

 • Silent Hill 3 - gameplay

  W Silent Hill 3 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 4: The Room gameplay

  W Silent Hill 4 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 2 - gameplay

  Gameplay Silent Hill 2 pokaże Ci tą rozgrywkę w praktyce.

 • Silent Hill: Shattered Memories - gameplay

  W Silent Hill: Shattered Memories gameplay ma łączyć elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Silent Hill: Homecoming - gameplay