Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Hill 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Konami
Licencja: Licencja
Data dodania: 17 grudzień 2009, 08:28
Rozmiar:
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Silent Hill 2 - gameplay

­Gameplay Silent Hill 2 to materiał wideo pokazujący jak wygląda gra w praktyce. Obejrzyj go, a zobaczysz jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji. Ujrzysz tutaj potwory, sposoby ich eksterminacji, sposób sterowania postacią oraz zarządzania jej ekwipunkiem, a nadto mas okazję zobaczyć cut-scenki. Jeśli lubisz mroczne klimaty, z pewnością gameplay Silent Hill 2 przekona Cię, że warto zapoznać się z tą produkcją. Choć nie ma wersji demo gry, możesz przeczytać o niej na stronach naszego portalu, a także obejrzeć jej trailer. Mamy także materiały o innych grach z tej serii.

Podobne

 • Silent Hill 3 - gameplay

  W Silent Hill 3 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill 4: The Room gameplay

  W Silent Hill 4 gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji. Przemierzając kolejne mroczne korytarze natrafiamy na różne niespodzianki – przed niektórymi musimy się bronić.

 • Silent Hill: Homecoming - gameplay

  W silent hill homecoming gameplay łączy elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii.

 • Silent Hill: Shattered Memories - gameplay

  W Silent Hill: Shattered Memories gameplay ma łączyć elementy przygodówki i gry akcji, podobnie jak w poprzednich częściach serii.

 • Silent Hill Origins - gameplay

  Gameplay Silent Hill Origins pokazuje Ci w akcji ten tytuł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Silent Hill 2 - gameplay