Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shrek Trzeci - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: 7 Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 kwiecień 2010, 14:29
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 9

Opis dodatku - Shrek Trzeci - gameplay

­Gameplay gry Shrek Trzeci trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, dzięki któremu będziesz mieć okazję do zapoznania się z tą produkcją. Konkretniej – ten gameplay Shrek Trzeci pokazuje wędrówkę Fiony przez katakumby. Zobaczysz tu, jak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, jak unika się pułapek na drodze oraz walczy ze strażnikami. Jeżeli spodoba CI się ten materiał wideo, mamy na naszych stronach wersję demonstracyjną gry. Możesz pobrać ją za darmo. Zanim to zrobisz, przeczytaj jednak szerszy opis gry, znajdujący się na sąsiedniej stronie portalu.

Podobne

 • Shrek Trzeci - trailer

  Trailer gry Shrek Treci to trwający pięćdziesiąt jeden sekund filmik reklamujący produkcję, w której masz okazję do sterowania zielonym ogrem – Szrekiem.

 • Tomb Raider: Underworld Trailer 3

  Trzeci trailer z gry Tomb Raider: Underworld. Ukazuje nową lokację, Arktykę.

 • Football Manager 2011 Patch 11.3.0

  Patch 11.3.0. to trzeci oficjalny patch do Football Managera 2011, jednej z najbardziej znanych sportowych gier, w której wcielamy się w postać managera i w jego roli rozstrzygamy wyniki spotkać.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Shrek Trzeci - gameplay