Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Section 8 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: TimeGate Studios
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 kwiecień 2010, 10:48
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Opis dodatku - Section 8 - gameplay

Film Section 8 gameplay przedstawia krok po kroku gameplay w nowej pierwszoosobowej strzelance taktycznej. Trafiamy tu w sam środek starcia, na pełne czarnego dymu pole walki, gdzie przemierzamy kolejne rejony, niekiedy strzelając do wrogów (nie tak często jednak, jak spodziewalibyśmy się po strzelance). Warto zauważyć, jak wiele wskaźników jest ciągle obecnych na głównym ekranie – możemy przez chwilę poczuć jak to jest znajdować się w pancerzu Robocopa.. Polecamy oglądać Section 8 gameplay w jakości HD.

Podobne

 • Trailer do Section 8

  Trailer z Section 8, który w doskonały sposób przedstawia najważniejsze zalety tego tytułu.

 • Section 8 (v.1.1) - patch

  Patch do Section 8 – rzecz niezbędna w świecie przyszłości.

 • Section 8 - kody

  W Section 8 kody działają zarówno w wersji PC, jak i na konsolach. Użytkownicy pecetów mogą dodatkowo skorzystać z licznych trainerów dostępnych w sieci (tradycyjnie zapewniających graczowi szybki dostęp do kodów za pomoca numpada, w tym godmode, nieskończona amunicja, czy gotówka).

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Section 8 - gameplay