Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Second Life - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Linden Research
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 luty 2010, 11:05
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Second Life - gameplay

­Gameplay Second Life to krótki, trwający nieco ponad półtorej minuty materiał wideo, który ukazuje Ci, jak prezentuje się zabawa w tej grze mmorpg. Zobaczysz na nim między innymi zwiedzanie wirtualnej Polski - Poznań, Wrocław i Kraków mają swoje odzwierciedlenie w zabawie! Gameplay Second Life da CI pojęcie o oprawie audiowizualnej tego tytułu oraz pozwoli ocenić, jak prezentują się animacje. Niestety, Second Life nie jest grą darmową. Aby używać tego tytułu, musisz płacić comiesięczny abonament. Czy warto? Oceń samemu. Na osobnej stronie naszego portalu mamy szerszy opis gry.

Podobne

 • Half-Life: Opposing Force - gameplay

  Gameplay Half-Life: Opposing Force to trwający ponad dziewięć minut filmik, który ukazuje Ci to rozszerzenie do Half-Life w akcji. Zobaczysz tu sam początek gry – od treningu oddziału komandosów po napotkanie obcych.

 • Half-Life 2 - gameplay

  Gameplay Half-Life 2 to długi, trwający ponad 10 minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w jednym z najlepszych shooterów w gatunku gier wideo.

 • Half-Life 2: Episode One - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode One to dość długi, trwający niemal dziesięć minut materiał wideo, który prezentuje Ci tą grę w akcji.

 • Half-Life 2: Episode Three - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode Three to trwający ponad dziewięć minut materiał wideo, który ukaże Ci, jak prezentuje się akcja w wyczekiwanym, ostatnim epizodzie świetnej serii.

 • Half-Life 2: Episode Two - gameplay

  Gameplay Half-Life 2: Episode 2 to trwający ponad trzy i pół minuty filmik ukazujący Ci, jak wygląda to rozszerzenie do gry akcji wszechczasów w praktyce.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Second Life - gameplay

dodał: ~nasaspace , 23.05.2011

:D mój film youtube:D:D:D az milo zobaczyc na innych portalach swoj filmik :)