Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Steel 2 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 29 styczeń 2010, 13:42
Rozmiar:
System operacyjny: Nintendo Wii
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Red Steel 2 - gameplay

­Gameplay Red Steel 2 to trwający niemal j­edenaście minut filmik, który ukaże Ci, jak prezentuje się rozgrywka w tej najnowszej grze na Wii. Zaczyna się od introdukcji, w której kierowany przez Ciebie bohater ciągnięty jest za motocyklem, a potem wraz z nim zaczynasz poznawać tajniki sterowania oraz działania broni. Ten gameplay Red Steel 2 ukaże Ci, jak prezentuje się uderzanie kataną, strzelanie do przeciwników, a także oczywiście oprawę audiowizualną tej produkcji. Nie zabraknie też eksploracji tego niezwykłego świata. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem gry, obejrzyj koniecznie ten materiał wideo!

Podobne

 • Red Steel 2 - trailer

  Trailer Red Steel 2 to trwający niecałe dwie minuty zwiastun filmowy gry będącej kontynuacją hitu z 2006 roku.

 • Red Steel 2 - kody

  Aby wprowadzić do Red Steel 2 kody, wybierz w głównym menu Extras oraz Recorder – powinno wyświetlić się nowe okne Przykładowe.

 • Red Dead Redemption - gameplay

  download free Red Dead Redemption gameplay po polsku za darmo pobierz

 • Red Faction: Armageddon - gameplay

  Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców.

 • Men of War: Red Tide

  download free Men of War Red Tide gameplay trailer po polsku za darmo pobierz


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Steel 2 - gameplay