Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Red Faction: Armageddon - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Voilition Inc.
Licencja: Licencja
Data dodania: 05 październik 2010, 15:22
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 12

Opis dodatku - Red Faction: Armageddon - gameplay

­Gameplay Red Faction: Armageddon to długi, trwający ponad 4 i pół minuty materiał wideo, który ukazuje, jak prezentuje się zabawa w praktyce. Mamy też okazję posłuchać, co ma na temat tego tytułu do powiedzenia jeden z jego współtwórców. Filmik pokazuje także liczne ujęcia podmarsjańskich tuneli i korytarzy, w których przyjdzie nam walczyć z przebudzonymi Marsjanami. Więcej na temat tej produkcji piszemy na osobnej stronie naszego portalu – radzimy zajrzeć tam, aby dowiedzieć się więcej, tym bardziej, ze w galerii mamy mnóstwo świetnych grafik z gry do pobrania.

Podobne

 • Red Faction: Armageddon - trailer

  Trailer Red Faction: Armageddon to trwający niecałe półtorej minuty zwiastun czwartej części cyklu. Mamy tu okazję zobaczyć podziemne miasta, zbudowane przez kolonistów z Ziemi, a także naszego bohatera, którego krokami kierujemy w walce.

 • Red Faction II - kody

  Kody Red Faction to dla każdego gracza nieoceniona pomoc. Dzięki nim, ukończenie głównej osi fabularnej gry nie powinno stanowić już problemu.

 • Red Faction: Guerrilla - patch

  Patch do Red Faction: Guerrilla to łatka, którą powinien mieć każdy posiadacz tego tytułu.

 • Red Faction II Patch - v1.01

  Patch do Red Faction II usprawnia grę dzięki czemu nie będzie się ona zawieszać ani zacinać. Umożliwia grę przy różnych rozdzielczościach a także likwiduje kilka błędów związanych z kompatybilnością różnych wersji językowych.

 • Red Faction - Patch 1.20

  Patch do Red Faction


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Red Faction: Armageddon - gameplay