Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quantum Theory - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Team tachyon
Licencja: Licencja
Data dodania: 29 marzec 2010, 14:12
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 11

Opis dodatku - Quantum Theory - gameplay

­Gameplay Quantum Theory to krótki, trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który pozwoli Ci zapoznać się z mechaniką rozgrywki. Zobaczysz tu jedną z lokacji olbrzymiej wieży, po której poruszaja się nasi bohaterowie, zobaczysz także oprawę audiowizualną tego tytułu. Gameplay Quantum Theory pozwoli Ci ocenić jakość wykonania całości, a także rzucić okiem na przeciwników. Masz tu także jednego z bossów – pojedynki z nimi należą oczywiście do najcięższych momentów zabawy. Na stronach naszego portalu znajduje się szerszy opis tej produkcji. Zajrzyj tam, aby dowiedzieć się więcej na temat tej nietypowej gry akcji na Xbxo 360 i PS3..

Podobne

 • Quantum Theory - trailer

  Trailer Quantum Theory to trwający trzy minuty materiał wideo, będący reklamą tej niezwykłej gry w Klimtach fantasy/science-fiction.

 • Kody do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Kody do Splinter Cell: Chaos Theory kody to rzecz, która pozwoli Ci ukończenie gry bez problemu. Aby wprowadzić kody Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, musisz dokonać modyfikacji jednego z plików.

 • Patch do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Patch Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory to prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy preferują tryb rozgrywki multiplayer. Łatka dodaje dwie nowe mapy do gry co-op: UN Headquaters oraz Nuclear Plant.

 • Mapy do Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

  Mapy Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory znacznie uatrakcyjniają zabawę w trybie multiplayer. Są one właśnie przeznaczone do trybu gry wieloosobowej i możesz dzięki nim toczyć całkowicie nowe rozgrywki.

 • Enslaved

  Obejrzyj trailer z Enslaved za free i zobacz jak prezentuje się kolejna gra od znanego studia Ninja Theory. Jeśli czekasz na kolejną pozycję w stylu Heavenly Sword to się nie zawiedziesz. Zobacz Enslaved trailer za darmo dostępny na pobierz.pl


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Quantum Theory - gameplay