Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prototype - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Radical Entertainment
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 15 grudzień 2009, 09:19
Rozmiar:
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 2963

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Prototype - gameplay

­Gameplay Prototype to filmik, który ukaże Ci jak wygląda w praktyce rozgrywka w tej niezwykłej grze akcji. Zobaczysz tu głównego bohatera gry – Alexa, a także jego nadludzkie zdolności, których używa do pokonywania przeciwników, pokonywania wysokich budynków oraz ogólnie rzecz ujmując – do przeżycia w opanowanym zarazą mieście. Ten gp Prototype z pewnością zainteresuje każdego miłośnika nieszablonowych gier akcji. Na osobnej stronie naszego portalu znajduje się większy opis tego tytułu – przeczytaj go, jeśli chcesz wiedzieć więcej i grze! A jeśli już ją masz, mamy dla Ciebie kody d niej oraz oficjalny trailer tej produkcji.

Podobne

 • Prototype Trailer

  Prototype to niesamowita gra akcji, w której wcielasz się w Alexa Mercera – człowieka obdarzonego niezwykłymi mocami.

 • Prototype kody

  Jeśli masz problemy z przejściem kampanii, poniższe kody do Prototype mogą Ci w tym pomóc.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Prototype - gameplay