Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Evolution Soccer 6 - Gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Konami
Licencja: Licencja
Data dodania: 01 grudzień 2009, 10:38
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 758

Opis dodatku - Pro Evolution Soccer 6 - Gameplay

Gameplay Pro Evolution Soccer 6 ukazuje Ci w praktyce odsłonę popularnej serii piłkarskiej przeznaczonej na rok 2006. Filmik ten ukazuje Ci jedno ze spotkań możliwych w grze – grają tu ze sobą dwie gwiazdy światowego formatu – Włoch z Hiszpanią. Gameplay Pro Evolution Soccer 6 ukaże Ci cały mecz, włącznie z akcjami, powtórkami i przerwami podczas gry. Dzięki temu będziesz wiedział, jak prezentują się animacje zawodników, oprawa wizualna stadionu oraz udźwiękowienie tego tytułu. Jeśli spodoba Ci się ten filmik, możesz pobrać z naszych stron wersję demo gry, w której masz do dyspozycji oba zespoły z gameplaya.

Podobne

 • Pro Evolution Soccer 2010

  Najnowszy patch Pro Evolution Soccer to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej świetnej gry. Dlaczego?

 • Pro evolution Soccer 2011 - gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 2011 to trwający ponad siedem minut filmik, który jest zarazem reportażem z siedziby wydawcy – Konami. Zobaczysz na nim między innymi jak wyglądają stanowiska pracy twórców tej wersji PESa, a także fragmenty rozgrywki.

 • Pro Evolution Soccer 2010 Trailer

  Trailer z Pro Evolution Soccer 2010 został oficjalnie zaprezentowany podczas światowej sławy targów branży rozrywki elektronicznej E3.

 • Pro evolution Soccer 2011 - trailer

  Trailer Pro Evolution Soccer 2011 to filmik prezentujący najnowszą odsłonę popularnej serii. Możemy na nim zobaczyć, jak prezentuje się tytuł pod kątem grafiki, a także obejrzeć nowe animacje ustawiania taktyki i prezentacji namiarów uderzenia.

 • Pro Evollution Soccer 2011 - patch

  Pro Evolution Soccer to tytuł, jaki nie wymaga przedstawienia. Jak i w przypadku wielu innych produkcji, także i tutaj okazało się, że w wydaniu gry nie uniknięto kilku drobnych błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Pro Evolution Soccer 6 - Gameplay