Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro evolution Soccer 2011 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Konami
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 07 czerwiec 2010, 15:32
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 19

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Pro evolution Soccer 2011 - gameplay

Gameplay Pro Evolution Soccer 2011 to trwający pięć minut filmik. Pokazuje najnowsze ciekawostki wprowadzone do gry, technikę poruszania się zawodników, driblingi, grę obronną oraz Taktykę . Jest to już kolejny gameplay PES 2011, jaki został zaprezentowany światu i jeszcze bardziej ciekawy od poprzedniego. Osobiście po obejrzeniu tego filmiku sam zacząłem odkładać pieniądze na ten tytuł. Już nie mogę doczekać się wersji demo.­

Podobne

 • Pro evolution Soccer 2011 - trailer

  Trailer Pro Evolution Soccer 2011 to filmik prezentujący najnowszą odsłonę popularnej serii. Możemy na nim zobaczyć, jak prezentuje się tytuł pod kątem grafiki, a także obejrzeć nowe animacje ustawiania taktyki i prezentacji namiarów uderzenia.

 • Pro Evolution Soccer 6 - Gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 6 pokaże Ci, jak wglada gra w praktyce

 • Pro Evolution Soccer 2010

  Najnowszy patch Pro Evolution Soccer to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej świetnej gry. Dlaczego?

 • Pro Evollution Soccer 2011 - patch

  Pro Evolution Soccer to tytuł, jaki nie wymaga przedstawienia. Jak i w przypadku wielu innych produkcji, także i tutaj okazało się, że w wydaniu gry nie uniknięto kilku drobnych błędów.

 • Pro Evolution Soccer 2010 Trailer

  Trailer z Pro Evolution Soccer 2010 został oficjalnie zaprezentowany podczas światowej sławy targów branży rozrywki elektronicznej E3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Pro evolution Soccer 2011 - gameplay

dodał: ~ronaldo , 08.08.2010

ta gra to mistrzostwo szkoda że jej jeszcze nie mam