Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pro Cycling Manager: Tour de France 2009 - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Cyanide Studio
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02 kwiecień 2010, 09:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 13

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Pro Cycling Manager: Tour de France 2009 - gameplay

Gameplay gry Pro Cycling Manager: Tour de France 2009 to trwający niecałe pięć minut materiał wideo, pokazujący, jak wygląda gra w praktyce. Zobaczysz na nim jak prezentuje się wyścig i jak wygląda jazda twoich zawodników w peletonie. Ten gameplay gry Menadżer Kolarski 2009 ukaże Ci również opcje, możliwe do użycia w czasie zabawy. Możesz ocenić dzięki temu filmikowi oprawę audiowizualną produkcji, animacje oraz ogólnie wykonanie gry. Jej szerszy opis znajduje się na osobnej stronie naszego portalu. Zajrzyj tam, aby dowiedzieć się więcej na jej temat. Niestety, nie ma wersji demonstracyjnej tego menadżera.

Podobne


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Pro Cycling Manager: Tour de France 2009 - gameplay