Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Prison Break: The Conspiracy - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Zootfly
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 25 marzec 2010, 11:01
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1068

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Prison Break: The Conspiracy - gameplay

­Gameplay Prison Break: The Conspiracy to trwający pięć minut materiał wideo, który prezentuje Ci rozgrywkę w tym tytule. Daje Ci on możliwość zapoznania się z oprawą audiowizualną tej gry oraz niektórymi możliwościami sterowanej przez Ciebie postaci – Toma Paxtona. Gameplay gry Skazany na śmierć ukazuje między innymi walkę na pięści, wspinaczki, scenki przerywnikowe oraz takie akcje jak na przykład włamywanie się. Jeśli rozważasz zakup tej pozycji, obejrzyj ten materiał wideo i sam zadecyduje, czy warto wydawać pieniądze na pełną wersję gry. Znajdziesz na naszych stronach także szerszy jej opis – zapraszamy do lektury.

Podobne

 • Prison Break: The Conspiracy - trailer

  Trailer Prison Break: The Conspiracy to krótki, trwający nieco ponad minutę filmik, który reklamuje grę opartą na popularnym serialu telewizyjnym.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Devil May Cry 4 - gameplay

  Gameplay Devil May Cry 4 to trwający niemal pięć minut filmic z rozgrywki. Ten gameplay Devil May Cry 4 ukaże Ci walkę z jednym z bossó, a także pozwoli zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji.

 • Fifa 11 - gameplay

  Poniżej przedstawimy Fifa 11 gameplay. Czyli jedenaście minut z gry. Filmik pojawił się jeszcze przed premierą gry na początku września. Gameplay pokazuje mecz pomiędzy Arsenalem i Realem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Prison Break: The Conspiracy - gameplay