Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Power Soccer - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Power Challenge
Licencja: Licencja
Data dodania: 22 marzec 2010, 15:06
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 14

Opis dodatku - Power Soccer - gameplay

­Gameplay Power Soccer to trwający niemal osiem minut filmik, który pozwoli Ci na zapoznanie się z każdym aspektem tej gry. Zobaczysz tu jeden z możliwych do rozegrania meczów, dzięki czemu zobaczysz jak wygląda gra w praktyce. Gameplay Power Soccer pozwoli Ci na zapoznanie się z oprawą audiowizualną tego tytułu oraz animacjami postaci, itp. Trzeba przyznać, że jak na całkowicie darmową produkcję, tytuł ten wygląda naprawdę nieźle. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nim więcej, zajrzyj na sąsiednią stronę naszego portalu, gdzie znajduje się szerszy opis gry Power Soccer.

Podobne

 • Power Soccer - trailer

  Trailer Power Soccer to krótki, trwający zaledwie 44 sekundy filmik, który reklamuje tą darmową grę piłkarską. Masz tu okazję zobaczyć jedną z akcji, jakie przydarzają się w czasie gry, a mianowicie rzut wolny zakończony golem.

 • Pro Evolution Soccer 6 - Gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 6 pokaże Ci, jak wglada gra w praktyce

 • Pro evolution Soccer 2011 - gameplay

  Gameplay Pro Evolution Soccer 2011 to trwający ponad siedem minut filmik, który jest zarazem reportażem z siedziby wydawcy – Konami. Zobaczysz na nim między innymi jak wyglądają stanowiska pracy twórców tej wersji PESa, a także fragmenty rozgrywki.

 • Pro Evolution Soccer 2010

  Najnowszy patch Pro Evolution Soccer to łatka niezbędna dla wszystkich posiadaczy tej świetnej gry. Dlaczego?

 • Pro Evollution Soccer 2011 - patch

  Pro Evolution Soccer to tytuł, jaki nie wymaga przedstawienia. Jak i w przypadku wielu innych produkcji, także i tutaj okazało się, że w wydaniu gry nie uniknięto kilku drobnych błędów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Power Soccer - gameplay