Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Postal - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Running With Scissors
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 08 luty 2010, 12:50
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 11

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Postal - gameplay

­W filmie przedstawiającym gameplay z Postal 1 widzimy trójwymiarową strzelankę w rzucie izometrycznym. W Postal gameplay polega na strzelaniu do wszystkich spotkanych na planszy ludzi przy użyciu rozmaitych broni – jak widać na filmie, nasi przeciwnicy też dysponują granatnikami czy wyrzutniami rakiet i musimy zręcznie pomiędzy nimi manewrować, by nie spotkał nas los ofiar Postal Dude'a.

Podobne

 • Postal 2 - kody

  Dostępne są kody do Postal 2, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując w wyszukiwarce Postal 2 kody).

 • Postal - kody

  Jak na stare dobre gry przystało, istnieją kody do Postal, których możemy użyć w trakcie rozgrywki (szukaj pełnej listy wpisując hasło Postal cheats).

 • Postal 2: Apocalypse Weekend - gameplay

  Film przedstawiający gameplay w Postal 2: Apocalypse Weekend prezentuje znaną fanom serii rozgrywkę, której celem jest zabicie jak największej liczby napotkanych osób.

 • Postal 2 - gameplay

  Jak widzimym, gameplay w Postal 2 jest podobny jak w pierwszej części. Przy użyciu całego bogatego arsenału broni znęcamy się nad napotkanymi ludźmi, niezależnie od tego, czy są to cywile, czy funkcjonariusze prawa.

 • Postal 2: Apocalypse Weekend - patch

  Ściągnij już teraz patch do Postal 2: Apocalypse Weekend, dodatku do strzelanki FPS Postal 2.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Postal - gameplay