Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Portal - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Valve Software
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 12 marzec 2010, 14:54
Rozmiar:
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 10

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis dodatku - Portal - gameplay

­­Gameplay Portal to trwajacy niecała minutę materiał wideo, pokazujący Ci jak prezentuje się rozg­rywka w praktyce. Zobaczysz na nim używanie portali, a także eliminację mechanizmów obronnych i niektóre lokacje, jakie przychodzi Ci eksplorować w czasie zabawy. Ten gameplay Portal pozwoli Ci zapoznać się także z oprawą audiowizualną produkcji. Jeśli wiec zainteresował Cię ten filmik, zajrzyj na opis tej produkcji znajdujący się na osobnej stronie naszego portalu. Niestety, nie jest możliwy download wersji demonstracyjnej tego tytułu, więc nie przetestujesz jej przed zakupem. Jednak jeśli lubisz nietypowe rozgrywki, Portal powinien znaleźć się w twojej kolekcji.
­

Podobne

 • Portal - kody

  Kody do gry Portal to świetne pomoce dla każdego, kto chce ułatwić sobie życie podczas tej niezwykłej rozgrywki.

 • Portal - trailer

  Trailer gry Portal to trwający ponad dwie minuty materiał wideo, który jest zarazem reklamą gry, jak też i ukazuje Ci zasady zabawy.

 • Portal 2 - trailer

  Trailer Portal 2 to trwający niecałe półtorej minuty filmik ukazujący, jak prezentować się będzie rozgrywka kontynuacji hitu sprzed paru lat.

 • Panfu - gameplay

  Gameplay Panfu to materiał wideo, dzięki któremu możesz zobaczyć, jakie możliwości oferuje ten portal edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci.

 • Legendary - gameplay

  Film Legendary gameplay pokazuje nam świat wielu legend połączonych w jedną fabułę. W Legendary gameplay polega głównie na taktycznie prowadzonym ostrzale przeciwko wszelkim potworom z tych legend.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Portal - gameplay