Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Eurocom Entertainment Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17 grudzień 2009, 11:35
Rozmiar:
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2507

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis dodatku - Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - gameplay

­Gameplay gry Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata to materiał wideo, który trwa 10 minut i ukazuje Ci, jak wygląda rozgrywka w praktyce. Pozwoli Ci on zapoznać się z oprawą audiowizualną tej produkcji oraz ukaże mechanikę rozgrywki. Zobaczysz tu dynamicznie wyglądające walki, eksplorację lokacji, a także interakcję z otoczeniem. Ten gameplay Pirates of the Caribbean: At World's End z pewnością przekona Cię, że warto zainteresować się bliżej tym tytułem. Nim jednak kupisz go, przetestuj wersję demo Pirates of the Caribbean: At World's End – znajdziesz ją na naszych stronach.

Podobne

 • DarkFall Online - gameplay

  Gameplay DarkFall Online to materiał wideo, jaki stworzony został podczas grania w ten tytuł. Zobaczysz na nim niemal każdy aspekt zabawy – od eksploracji świata po walkę z użyciem broni dystansowej i ręcznej.

 • LEGO Rock Band - gameplay

  LEGO Rock Band to kolejna gra muzyczna z serii RB stworzona przez Harmonix Music System w której zdecydowano się na połączenie świata rocka z klockami LEGO.

 • The Agency - gameplay

  Do premiery The Agency pozostało jeszcze trochę czasu, jednak już teraz ta strzelanka MMO, elektryzuje graczy na całym świecie. Dzieło Sony Online Entertainment ma skupiać się wokół szpiegowskiego świata, skupionego wokół dwóch antagonistycznie nastawionych do siebie organizacji

 • Kody do Darkest of Days

  Darkest of Days to debiutant na rynku gier, jeśli chodzi o strzelanki, który przenosi graczy w czasie i pozwala na rozegranie licznych i tragicznych bitew z dziejów świata.

 • WRC 2010 - gameplay

  Gameplay WRC 2010 to trwający niecałe dwie minuty materiał wideo, który ukazuje graczom, jak wygląda w praktyce ta oficjalna gra rajdowych mistrzostw świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - gameplay

dodał: ~nieznający się , 01.02.2010

Nie dajcie się naciągnąć na fajny tytuł, nie polecam.