Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Perfect Dark - gameplay

Kategoria: Gameplay
Producent: Rare
Licencja: Licencja
Data dodania: 28 styczeń 2010, 14:36
Rozmiar:
System operacyjny: Xbox Xbox 360
Liczba pobrań: 13

Opis dodatku - Perfect Dark - gameplay

­Gameplay Perfect Dark to trwający dziesięć minut materiał wideo, który ukazuje Ci, jak wyglądał ten tytuł na Nintendo 64. Zobaczysz tu agentkę Dark w bezpośredniej akcji – począwszy od desantu na dach budynku, skończywszy na walce z przeciwnikami. Ten gameplay Perfect Dark pokazuje akcję krok po kroku, bez żadnych przerw czy przerwań. Oczywiście wersja na Xbox 360 będzie wyglądać o niebo lepiej, lecz gameplay Perfect Dark pozostanie niezmieniony. Jeśli więc szykujesz się na remake tej gry, zobacz, co czeka Cię podczas akcji. Tytuł ten w nowoczesnej wersji ukaże się już w lutym 2010 roku!

Podobne

 • Perfect Dark - triler

  Trailer Perfect Dark to pierwszy materiał wideo z gry. Choć trwa on zaledwie jedną minutę, to dla wszystkich oczekujących na tą pozycję i tak będzie łakomym kąskiem. Jeśli jesteś taką osobą, obejrzyj trailer Perfect Dark, by dowiedzieć się, co czeka Cię podczas rozgrywki.

 • Dark Sector - gameplay

  Gameplay Dark Sector ukaże Ci tą grę w akcji!

 • Drakensang: The Dark Eye - gameplay

  Zobacz gameplay z Drakensang: The Dark Eye za free i sprawdź czy warto zagrać w tą nową grę, jeśli chodzi o RPGi na PC. Obejrzyj Drakensang: The Dark Eye za darmo, a na pewno wyrobisz sobie o niej zdanie i kto wie może spędzisz przy niej więcej czasu.

 • Dark Void - gameplay

  Gameplay Dark Void to trwający nieco ponad dwie minuty filmik ukazujący ten tytuł w akcji. Będziesz miał okazję zobaczyć tu sterowanego przez gracza bohatera, który przemierza alternatywny, zamieszkiwany przez wrogą, obcą rasę świat.

 • Alone in The Dark Kody

  Alone In the Dark to świetna, klimatyczna przygoda, która nie starzeje się z upływem lat.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do dodatku: Perfect Dark - gameplay